Autodetaling – auto jak nowe

Nawet najbardziej zadbane i dopieszczane przez właścicieli auta z czasem tracą blask i nie wyglądają już tak efektownie, jak po wyjściu z salonu. Może to okazać się problemem przy sprzedaży auta, bo znacznie obniża jego wartość rynkową. Na szczęście jest sposób, dzięki któremu nawet najbardziej zaniedbane auto ma szansę odzyskać dawny blask.

Czym jest autodetailing?

Jest to bardzo złożony i czasochłonny proces, którego zadaniem jest przywrócenie auta do salonowego stanu. Stosuje się go w przypadku aut nowych – by zlikwidować nawet najdrobniejsze niedoskonałości, jak i w przypadku starszych pojazdów – by odzyskać ich dawną świetność.

Na czym polega odnawianie auta?

Autodetailing jest procesem skomplikowanym, dlatego warto powierzyć go specjalistom. Na początek określą oni stan auta i udzielą odpowiedzi na pytanie o zakres planowanych prac.

Obejmują one wnętrze pojazdu i powłoki zewnętrzne. Środek pojazdu jest gruntownie myty i sprzątany, w czym pomóc mogą specjalne kosmetyki do samochodu. Usuwa się wszelkie rysy i niedoskonałości, czyści nawet najdrobniejsze elementy, takie jak wywietrzniki czy listwy. Jeśli chodzi o lakier, jest on poddawany totalnej renowacji, której zadaniem jest likwidacja nawet najdrobniejszych rys. Lakier poddaje się także konserwacji, która utrwala osiągnięte efekty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmetyki samochodowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *